Obchodní podmínky

Hlavní stránka / Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro vztah mezi spotřebitelem (§ 419 zák. 89/2012 Sb.) a podnikatelem (§ 420 zák. 89/2012 Sb.)

Prodávající / dodavatel

BOTTICO s.r.o.
Wolkerova 1273
765 02 Otrokovice
IČ 25558358
DIČ CZ25558358
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 33436

Obchodní podmínky pro maloobchodní prodej 2022

Jak objednat

  1. e-mailem: objednavky@bottico.cz
  2. telefonicky: +420 577 119 271
  3. možnost objednat na našem E-shopu ( pro bližší info nás kontaktujte )

Při objednávce uveďte objednací číslo, popis dílu a množství. Pokud si nejste při objednávce jisti některými údaji, neváhejte nás kontaktovat

objednavky@bottico.cz
bottico@bottico.cz
tel. +420 577 119 271.

Jestliže na základě neúplně nebo chybně vyhotovené objednávky dojde k omylu, náklady s výměnou zboží účtujeme odběrateli : dopravné, dobírka. Konečné případné rozhodnutí o výměně zboží je na dodavateli Bottico s.r.o.

V souladu se zákonem č. 367/2000 máte možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Pokud se k tomu rozhodnete, kontaktujte nás prosím a písemně uveďte, že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla prodejního dokladu, data nákupu a Vašeho čísla účtu či adresou pro vrácení peněz.

V případě, že jste již zboží převzali, zašlete je spolu s dokladem o koupi zpět na naší adresu. Zboží musí být nepoužité a bez známek použití, kompletní, (včetně příslušenství a veškeré dokumentace) ve stavu, v jakém jste je převzali při dodávce. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit.

Daň z přidané hodnoty - maloobchodní prodej

Všechny ceny produktů v Bottico s.r.o. jsou uvedeny VČETNĚ DPH. Základní sazba DPH činí 21 %. V případě servisních prací se na služby i materiál s opravou spojený vztahuje snížená sazba DPH 10 %

Doprava a platba ( ČR )

DOBÍRKA

Vámi vybrané zboží je dopraveno přepravní společností PPL na adresu, kterou uvedete v objednávce. Platba přepravci proběhne V HOTOVOSTI nebo PLATEBNÍ KARTOU při předání zboží.

Cena dopravy s dobírkou je dle našeho ceníku PPL

PLATBA PŘEDEM

Vámi vybrané zboží je dopraveno přepravní společností PPL na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena na nejbližším Depu PPL, kde si ji můžete vyzvednout. Platbu provedete BANKOVNÍM PŘEVODEM podle námi zaslaných údajů.

Cena dopravy je dle našeho ceníku

OSOBNÍ ODBĚR

Vámi vybrané zboží si můžete vyzvednout osobně v naší prodejně. Platba proběhne V HOTOVOSTI nebo PLATEBNÍ KARTOU při předání zboží.

Doprava a platba ( SK )

DOBÍRKA

Vámi vybrané zboží je dopraveno přepravní společností PPL na adresu, kterou uvedete v objednávce. Platba přepravci proběhne V HOTOVOSTI nebo PLATEBNÍ KARTOU při předání zboží.

Cena dopravy s dobírkou na Slovensko je dle našeho ceníku

PLATBA PŘEDEM

Vámi vybrané zboží je dopraveno přepravní společností PPL na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena na nejbližším Depu přepravce, kde si ji můžete vyzvednout. Platbu provedete BANKOVNÍM PŘEVODEM podle námi zaslaných údajů v EURO měně dle denního kurzu ČNB.

DT Swiss servis centrum „A“

Servis provádíme v co nejkratším možném termínu, dle množství stávajících zakázek. Do balíku vždy přikládejte průvodní dopis s kontakty. Pokud k nám chcete zaslat výplet, náboj či tlumič na servis, věnujte pozornost pečlivému zabalení. Doporučujeme výplet vždy zaslat v krabici a vypodložit v místě možného proražení kartonu. Nedoporučujeme zabalit výplet pouze do stahovací folie.

Výplety, vidlice nebo tlumiče prosím zasílejte dostatečně očištěny !!! V případě servisních prací se na služby i materiál s opravou spojený vztahuje snížená sazba DPH = 10 % Záruční doba a reklamace Na zboží zakoupené ve firmě Bottico s.r.o. poskytuje prodávající tj. Bottico s.r.o. zákonnou záruční lhůtu 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet dnem, kdy koncový zákazník – převezme zboží. Doklad o koupi slouží současně jako záruční list. Při reklamaci požadujeme spolu se zbožím doklad o koupi (jeho kopii) a písemný detailní popis závady. Na požádání zašleme náš reklamační formulář.

Prosíme, nezasílejte zboží na dobírku.

Reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů od doručení zboží do sídla firmy

Bottico s.r.o.
Wolkerova 1273
76502 Otrokovice.

Prosíme, abyste se před prvním použitím zakoupeného produktu seznámili s manuály, obsluhou konkrétního produktu a pozorně pročetli záruční podmínky! Tyto nebo přístup k nim obdržíte při dodání objednávky nebo je naleznete ke stažení na: www.bottico.cz pod odkazem UŽITEČNÉ.

Platnost maloobchodních cen a nabídky od Bottico s.r.o.: Od 7.2.2022 do odvolání (minimálně do 6 měsíce 2022, bude případně upřesněno předem na www.bottico.cz )

Firma BOTTICO s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu prodejních cen nabízeného sortimentu, cen služeb a veškerých cen zde uvedených, dále pak veškerých vystavených cen na webu www.bottico.cz, v závislosti na změnách obchodních podmínek dodavatelů, výrobců nebo přepravců.

Kontakty a doplňkové informace

prodej / fakturace

Petra Žáková,  Lenka Utinková
tel. +420 577 119 271
mob. +420 774 273 165
objednavky@bottico.cz

technické dotazy, servis, reklamace

Radek Jančík
mob. +420 774 273 165

Václav Utinek
mob. +420 737 869 579
bottico@bottico.cz www.bottico.cz

Adresa Servis centrum „A“ / velkoobchodní sklad / maloobchod

BOTTICO s.r.o.
Wolkerova 1273
765 02 Otrokovice

Prodejní doba

Po-Čt 8.00 – 16.00 hod
Pá 8.00 – 13.00 hod
So-Ne ZAVŘENO

Kontakty pro objednávky

pevná linka: 577 119 271
mobilní telefon: 774 273 165
e-mail: objednavky@bottico.cz

Kontakty pro technické a obchodní dotazy

mobilní telefon: 737 869 579
e-mail: bottico@bottico.cz