Bottico
DT Swiss Onza Sunn Vee Tire Ice Element Bottico BMX RACE
Facebook

Historie firmy Bottico začíná v roce 1990 ve Zlíně, kdy byla založena firma BOTTICO Cycles, jejíž činnost se zaměřovala na výrobu rámů pro horská, silniční a městská kola a montáž kompletních kol značky Bottico. Byla otevřena také vzorková prodejna, která tyto produkty nabízela konečným zákazníkům i obchodníkům. S postupem času a rozvojem firmy došlo ke vzniku firmy BOTTICO Trading s.r.o., která měla na starosti velkoobchodní činnost cyklistického sortimentu a montáž kol Bottico. Mimo jiné firma získala výhradní zastoupení pro výrobky DT Swiss, čímž tyto výrobky zpřístupnila také českým zákazníkům, kteří v té době postrádali na trhu kvalitní produkty v oblasti nábojů a paprsků.

V roce 2001 prošla firma větší změnou a byla založena nová firma BOTTICO Group s.r.o., která převzala veškeré aktivity předchozí firmy včetně zastoupení výrobků DT Swiss a montáže kol Bottico. Firma se přesunula do vlastního objektu v Otrokovicích, odkud je řízena veškerá logistika dodávek do ČR i zahraničí. V roce 2004 vzniká v Německu dceřiná společnost BOTTICO Bikes a v roce 2005 je plánováno založení pobočky BOTTICO Bikes ve Švýcarsku. To, že byl a stále je po kvaliních výrobcích DT Swiss v České republice velký zájem, dosvědčuje i údaj z roku 2003, kdy firma BOTTICO prodala v ČR 14 tun paprsků DT Swiss a v dalším roce dokonce 22 tun paprsků DT Swiss. Se zvýšením prodejů značky DT Swiss a také s jejím rozšířením sortimentu o tlumiče, ráfky a zapletená kola, obrovským způsobem vzrostly nároky na distribuci a servis, proto se firma BOTTICO rozhodla soustředit veškerou energii jen na produkty značek DT Swiss a Bottico a tím zajistit zákazníkům v ČR maximální možný servis.

V roce 2008 převzala obchodní činnost firma Bottico s.r.o. Tato převzala veškeré aktivity předchozí firmy, včetně zastoupení značek DT SWISS a Bottico pro Českou a Slovenskou republiku. Od tohoto roku se firma Bottico s.r.o. stala i hlavním Servis centrem značky DT SWISS pro celou východní Evropu. Zmíněná „služba“ tak ulehčila řešení případných problému a zkvalitnění dalších služeb zákazníkům, kteří tuto značku používají. Tento krok je velkým přínosem také např. pro značky Scott, Specialized, Merida, Trek atd.., těmto všem je tak Servis centrum kdykoli nápomocno.

V roce 2010 získává firma Bottico s.r.o. výhradní zastoupení pro legendární značku ONZA . Tato kultovní značka nyní produkuje jen pláště a duše pro jízdní kola té nejvyšší kvality. Tímto produktem je tak dosaženo možnosti kompletního vybavení v oblasti zapletených kol. Značka Onza nyní již se sídlem ve Švýcarsku skvěle dodržuje linii kvality, kterou firma Bottico s.r.o. svým zákazníkům nabízí.

O kvalitě produktů svědčí jejich rozšířenost mezi závodníky jak na silnici, tak i v terénu, kteří se můžou na výrobky DT Swiss a ONZA tires v každé situaci maximálně spolehnout. Ale nejen pro závodníky je určena kvalita výrobků uvedených Švýcarských značek. Naše firma má v nabídce produkty opravdu pro celou širokou veřejnost.

Jak se říká mezi cyklisty, produkty DT Swiss a ONZA vozí ti, jenž cyklistice rozumí.

BOTTICO s.r.o.
Wolkerova 1273
765 02 Otrokovice

tel.: 577 119 271-3
mobil.: 774 273 165
fax: 577 119 274

bottico@bottico.cz
objednavky@bottico.cz

Otvírací doba:
Po-Čt: 8:00-16:00
Pá: 8:00-13:00

DT Swiss:

Náboje
Nářadí
Niple
Odpružení
Paprsky
Příslušenství
Ráfky
RWS
Zapletená kola

Onza:

MTB
Urban / Trekking